De Rotary Capelle organiseert een ‘Back to the Sixties Charity Ball’ ten bate van Inloophuis De IJssel.
Het inloophuis aan De Linie 1E in Capelle aan den IJssel is een ontmoetingsplek voor iedereen die geraakt wordt door kanker.
In Krimpen aan den IJssel, locatie De Vijverhoek, Lage Vijver 2, is een tweede inloophuis gevestigd.
Mensen met kanker en hun naasten kunnen haast dagelijks binnenlopen voor een kop koffie of thee of om deel te nemen aan een van onze laagdrempelige activiteiten.
Op onze website is alle informatie over het inloophuis en de activiteiten te vinden.
Neem gerust een kijkje: www.inloophuisdeijssel.nl.
Vanuit de Rotary is aldus het idee ontstaan om met z’n allen het leven te vieren! Alle inkomsten van de avond zijn bestemd voor het inloophuis.
Live band Re-Tired verzorgt de muziek met een groot sixties- en seventies repertoire, DJ Feelgood zal tussendoor te horen zijn.
De inrichting is helemaal in stijl van de Sixties, leuk als ook u in Sixties stijl komt (niet verplicht).
Er is ook een Rad van Avontuur met mooie prijzen.
En nogmaals, alle inkomsten zijn voor het inloophuis. Helpt u ons onze bezoekers ondersteunen in beter leven met kanker?
Koop nu uw kaarten door een mail te sturen naar: info@inloophuisdeijssel.nl of bel met 010-737 00 69.
Wat: Back to the sixties Charity Ball
Wanneer: 8 november
Waar: Loods 13, Kompasstraat 13, Capelle West
Tijd: 20:30 – 24:00 uur, inloop vanaf 20:00 uur
Kosten: € 20,- per persoon, consumptie € 2,- per munt; 6 munten voor € 10,-
Het is ook mogelijk aan de deur entreekaarten te kopen.
Consumptiemunten en loten voor het Rad van Avontuur worden in de zaal verkocht.
Let’s Dance!!